سخنی با همکاران گرامی

دسته‌بندی: وبلاگ
تاریخ: 26 شهریور 1400
بازدید: 153

یکی از چالش‌هایی که در درس علوم تجربی همواره برای نگارنده وجود داشت، پاسخ به سؤالات درسی بود، به طوری‌که برداشت همه دانش‌آموز‌ان از مفاهیم به درستی و یکسان باشد. از طرفی بیان این سؤالات وقت خیلی زیادی از کلاس درس را به خود اختصاص می‌داد تا جایی که می‌بایست از برخی است. راتژی‌های تکمیلی در آموزش برتر صرف‌نظر نمایم. بنابراین تصمیم به نگارش این کتاب گرفتم تا برای همیشه خود و دانش‌آموز‌انم را از این دغدغه و نگرانی برهانم.

در این کتاب سعی شده است. چند دسته مطلب برای آموزش در هر فصل ارائه شود، که مجموعه آن‌ها سبب یادگیری علوم مربوطه در سطح مطلوب می‌گردند.

در این کتاب سعی شده است. که محتوای هر فصل به ساده‌‌ترین شیوه و بکاربردن کم‌‌ترین کلمات آموزش داده شود و مطالب طوری آورده شده‌اند که در صورت غیبت موردی برخی دانش‌آموز‌‌ان جای نگرانی برای آن وجود ندارد، چرا که از این طریق یادگیری مطالب به آسانی برای آنان میسر خواهد بود. از شکل‌ها، جداوّل و چارت­ها هم كه بسيار در آموزش و يادگيري نقش دارند، استفاده مؤثر شده است‌. گاهي يك فصل پيچيده يا قسمتي از يك فصل با كنار هم قرار‌‌دادن درست محتواي آن در يك جدول، چارت يا يك شکل به صورت كاملاً شفاف و آسان بيان شده است‌. نکات تکمیلی نیز برای آموزش و یادگیری بهتر و برتر در پایان هر فصل آورده شده‌اند. در پایان هر فصل به منظور یادگیری عمیق‌تر و نیز آشنایی دانش‌آموز‌ان با سؤالات تستی ده سؤال تستی ارائه گردیده است‌. زیاد نبودن سؤالات تستی برای این است. که دانش‌آموز‌ان با رغبت و میل و بدون خستگی به آنان بپردازند.

برچسب‌ها:

آسیادمارکت

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.

رفتن به بالای صفحه

درباره ما


نویسنده کتاب یکی از معلمان برجسته و مسلط رشته علوم تجربی می باشد که سالها وقت خود را صرف نوشتن و تدوین کتب کمک درسی ها علوم تجربی مقاطع هفتم، هشتم و نهم نموده است و تمامی اهداف آموزشی درس ها را در این کتب مدنظر داشته است و امیدوار است که این کتاب ها مفید و مورد توجه شما قرار گیرند.

اطلاعات تماس


لرستان، دورود، کوی ایثار، خیابان ظفر، کوچه دهم، پلاک 15

06643238412

09165507238

09166687238

۰۹۱۶۵۵۰۷۲۳۸
با ما در تماس باشید

تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی آسیاد مارکت می باشد. هرگونه کپی برداری از محتوای آن بدون ذکر منبع مشمول پیگرد قانونی خواهد بود |  طراحی و توسعه: پژمان جوادی پور 09166551930 | Copyright © 2021 AsyadMarket